Mēs izmantojam sīkdatnes "cookie" lai saglabāt jūsu iestājumus. Turpinot, jūs apstiprinat nosacījumus: Kontakti
OK un aizvērt

Kas ir VisasCenas

VisasCenas.lv vortālā jūs varat meklēt produktus un piedāvājumus Latvijas interneta veikalos.

Kā meklēt piedāvājumus?

Produktu meklēšana tiek veika ar teksta ievadi - uzrakstiet preces nosaukumu, kuru jūs gribat atrast meklēšanas laukā un VisasCenas attēlos jums pieejāmus mūsu sistēmā veikalu piedāvājumus.

Kas ir VisasCenas?

Cenu salīdzināšanas vortāls.

VisasCenas pēc savas īpatnības ir cenu agregātors - platforma, kas attēlo produktus no dažādiem interneta veikaliem, grupējot tos pēc kategorijām, parametriem un atribūtiem. Tāpēc, meklēšanas rezultātos VisasCenas jūs varat redzēt piedāvājumus no dažādiem veikaliem.

Apstrādājot datus par precēm no dažādiem avotiem, mēs arī vērojam preču cenu izmaiņas - atzīmējot, kā mainās cena attiecīgi laikam. Tādā veidā, jūs varat aplūkot cenas izmaiņu grafiku konkrētai precei.

Cik liels ir VisasCenas?

Uz doto brīdi mūsu sistēmā ir vairāk nekā 3.100.000 produkti no visas Latvijas no vairāk nekā 600 Latvijas kompānijām, uzņemējiem un veikaliem.

Kā mēs saņemam datus par produktiem.

VisasCenas ir vairāk nekā 600 veikalu un katrs kurš pievienojas mūsu sistēmai sniedz savas produkcijas datus online režīmā. Mēs regulāri atjaunojam produktu informāciju, cenas izmaiņu un pieejamību. Mēs strādājam pie tā, lai atspoguļotā informācija būtu aktuāla un atbilstoša realitātei.

Kā uzzināt produkta pieejamību noliktavā?

Ir zināms, ka piedāvājums internetā nevienmēr ir pieejams pārdošanai uzreiz. Bet kontaktēties ar katru veikalu aizņem ļoti daudz laika.

Kā risinājumu, VisasCenas piedāvā funkciju “Ir noliktavā?” - šī interaktīvā funkcija dod iespēju potenciālajam klientam noteikt kuros veikalos nosūtīt pieprasījumu. Bet jau VisasCenas sistēma automātiski izpilda visu ikdienas darbu. Rezultātā, jūs saņemat atbildi no veikaliem - vai šis produkts ir pieejams noliktavā un vai to ir ispējams nopirkt uzreiz.

VisasCenas- tas ir bezmaksas?

Sistēmas lietošana pircējiem un veikalu pievienošana pārdevējiem ir absolūti bezmaksas.

Nākotnes plāni

Mēs turpinam attīstīt VisasCenas funkcijas un darīt vienkāršāk pircēju - pārdevēju darbību.

Mēs plānojam paplašināt pārdevēju skaitu mūsu sistēmā, lai lietotāji varētu saņemt informāciju par visiem iespējamiem produktiem un pakalpojumiem netikai Latvijas tirgū, bet arī Eirpas mērogā.

Mēs esam atvērti jaunām idejām, rekomendācijām - rakstiet uz mūsu elektonisko adresi - [email protected]